Kariéra

Nabídka práce pro studenty

Studentům VŠ nabízíme brigádu v perspektivním oboru satelitní komunikace a kosmického průmyslu. Jsme jediným aktivním operátorem družicových sítí na území ČR, který úzce spolupracuje s Mezinárodní telekomunikační unií ITU.
Díky neustálému rozšiřování know-how není práce u nás stereotyp, ale výzva a příležitost.

Náplň práce:
• Analýzy stavu družic a družicových sítí, jejich provozních parametrů
• Práce se specializovanými programy ITU a PEKASAT
• Výpočty rušení
• Práce s technickými dokumenty v angličtině
• Komunikace v anglickém jazyce (převážně písemná)
• Zpracovávání oběžníku ITU (BR IFIC)

Pracovní podmínky:
• Práce na Dohodu o provedení práce
• Stanovená měsíční odměna s možností dalších bonusů
• Možnost částečné práce z domova

Požadavky:
• Probíhající bakalářské (3. ročník) nebo magisterské studium elektrotechnického oboru na VŠ
• Znalost anglického jazyka - čtení textů, písemná komunikace
• Schopnost a chuť učit se novým věcem

Zájemci zasílejte svá CV (v češtině/slovenštině a angličtině) na adresu: kariera@pekasat.com